Aktuální informace

Úspěšný závodní víkend veslařského oddílu SK HAMR

V sobotu 30. dubna a v neděli 1. května se v několika kategoriích představil veslařský oddíl SK HAMR na závodech Regata Bohemians Praha v Praze. Do závodů v průběhu obou dnů postupně zasáhli mladší a starší žáci a žákyně, dorostenci a dorostenky a junioři a juniorky.

Čtyřka dorostenců skončila na 1. místě

V sobotu odstartoval program dvojskifem mladších žákům. V něm se v jízdě 201 zadařilo Pavlu Jiřičkovi a Čestmíru Krejčímu, kteří společně vybojovali 2. místo. V jízdě 202 se 4. místem zaskvěli Jan Skácel a Josef Jelínek a v jízdě 203 obsadili 3. místo Šimon Šrámek a Tadeáš Hlůže. Po dvojskifu následoval závod mladších žákyň v párové čtyřce s kormidelníkem. Do něj nastoupil hamerský tým ve složení Anne Velebová, Aneta Seboková, Ester Hajnovičová a Dominika Štěpanovská a (k) Jiří Pazdera. Společným úsilím vybojovali senzační 1. místo. Na své kolegy navázal také tým mladších žáků. Do závodu nastoupili Tadeáš Hlůže, Pavel Jiřička, Šimon Šrámek, Jáchym Jandl a (k) Jiří Pazdera, kteří obsadili 4. místo. V kategorii mladších žáků se v sobotu ještě představil dvojskif dívek. Jízdu 3501 bezchybným výkonem ovládla naše dvojice Anne Velebová a Ester Hajnovičová. V následující jízdě obsadil třetí medailovou pozici tým Anne Sebková s kolegyní Michaelou Cickovou z Boletic. V jízdě s označením 3503 se 5. místem zaskvěly dívky Kristýna Beranová a Dominika Štěpanovská. Ve starších žácích na skifu se blýskla Barbora Sadilová, která vyhrála svou jízdu a obsadila tak 1. místo. Stejně dobrý výsledek, jako Bára zajel ve dvojskifu tým starších žáků Filip Brůna s Matyášem Vostatkem. Ti v jízdě 3102 zvítězili. Neméně dobře se vedlo dvojici Tomáši Vávrovi a Nikolai Silinovi, kteří si společně vyveslovali v jízdě 3107 3. místo. Sobotní program zakončili dorostenci v nepárové čtyřce bez kormidelníka. V jízdě 4001 se tým ve složení Mikuláš Vybíral, Petr Svoboda, Jakub Doležal a Martin Chval umístil na 4. místě a v následně v jízdě 4002 obsadila čtyřka složená ze dvou veslařů SK HAMR Pavla Pazdery a Vlastimila Dědka a dvou z VK Přerov Vojtěcha Habáně a Tomáše Jelínka 1. místo.

Mladší žačky ve čtyřce bez kormidelníka skončily na 1. místě

Nedělní program odstartoval dvojskif mladších žáků. Ve třech jízdách se představili také naši veslaři.  Nejlépe se vedlo Šimonu Šrámkovi a Jáchymu Jandlovi, kteří v jízdě 4101 obsadili 1. místo. Následně se v jízdě 4103 umístila dvojice Tadeáš Hlůže s Pavlem Jiřičkou na 4. místě a 5. místem zakončili dvojskif mladších žáků v jízdě 4104 Jakub Zíma s Čestmírem Krejčím. Po dvojskifu následoval závod mladších žákyň v párové čtyřce s kormidelníkem. V něm se na 2. místě umístil tým ve složení Kristýna Beranová, Dominika Štěpanovská, Ester Hajnovičová, Aneta Seboková a (k) Jiří Pazdera. Po mladších žácích nastoupili na vodu na dvojskif také starší žáci. Ve dvou z jízd se představili také naši veslaři. 1. místo obsadil v jízdě 4904 tým Filip Brůna s Matyášem Vostatkem a v následující jízdě se na 3. místě umístili Tomáš Vávra s Nikolaiem Silinem. Mezi mladšími žákyněmi se v nedělním programu zaskvěla skifařka Anne Velebová, která ve své jízdě obsadila 1. příčku. Mezi dorostenci se na dvojskifu představili Martin Fára a Tomáš George Hale, kteří společně vybojovali 4. místo. V kategorii Juniorky + ženy se na dvojskifu umístily Nikola Seboková s Eliškou Tichou na krásném 4. místě. To starší žáci Tadeáš Matouš, Vladimír Vursta, Jiří Pazdera, Kryštof Fára a (k) Matěj Čermák v párové čtyřce s kormidelníkem obsadili 2. místo. Dva týmy mladších žákyň dvojskifařek si v neděli také zazávodily. Na 2. místě se umístily Aneta Seboková s Anne Velebovou a ve stejném závodě obsadily 7. místo Dominika Štěpanovská s Ester Hajnovičovou. Závodní víkend zakončila osma dorostenců ve složení Pavel Pazdera, Vlastimil Dědek, Martin Lednický, Matyáš Lednický, Mikuláš Vybíral, Jakub Doležal, Petr Svoboda, Martin Chval a (k) Matěj Čermák. Společně protnuli pásku na 2. místě a završili tak úspěšný závodní víkend pro veslařský oddíl SK HAMR. Další závody se už blíží a my samozřejmě držíme našim veslařům palce a přejeme jim další úspěchy. Celkové výsledky z víkendových závodů najdete ZDE:

Starší žáci Filip Brůna a Matyáš Vostatek

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.