Aktuální informace

Díky Nano nátěrům se klienti areálů HAMR cítí bezpečně
Sportovní areály HAMR jsou symbolem zábavy a relaxace pro celou rodinu. Najdete zde vyžití jak po sportovní stránce ve venkovních či vnitřních halách, tak si na své přijdou i ti, kteří se potřebují zregenerovat pomocí fyzioterapie či masáže.

Součástí areálů je i příjemné posezení v prostorách restaurace nebo terasy a samozřejmostí je i specializovaný obchod se sportovními potřebami. Areály HAMR organizují různé turnaje, akce a probíhají zde i zápisy pro děti do „Hamerských sportovních škol“.

Majitelé areálů si zakládají na kvalitě všech služeb, ale hlavně jim jde o to, aby se jejich klienti cítili všude příjemně a bezpečně.

V současné době stále přetrvává hrozba šíření virových infekcí a vzhledem k blížícímu se podzimnímu počasí lze očekávat i větší výskyt běžných respiračních chorob.

Denně zde probíhá úklid všech veřejných prostor dezinfekčními prostředky. Na recepcích, v restauraci i na sportovištích jsou umístěny stojany na dezinfekci rukou. A protože majitele zajímá především prevence a jak nejvíce snížit riziko přenosu nákaz, aplikovali v šatnách, sprchách a v masérnách antivirové a antibakteriální nátěrytechnologie FN NANO®, které společně s instalovaným UVA osvětlením významným způsobem eliminují šíření virů a bakterií v těchto prostorách. Aplikace nano nátěrů vč. speciálního nasvícení byla provedena firmou UVGS pod vedením Ondřeje Svobody v areálech: v Záběhlicích a v Braníku. Podobným způsobem budou v nejbližší době ošetřeny i prostory ve sportovním areálu Štěrboholy.

celý článek naleznete ZDE

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.