Aktuální informace

Zábava, soutěže a dobré jídlo, to byl maškarní karneval v Záběhlicích

Soutěže, hudba, zábava, dobré jídlo a po zásluze sladká odměna. Poslední březnový den to u nás na HAMRu v Záběhlicích opravdu žilo! S dětmi, dospělými, kuchaři, šášou Pájou a za přispění našich partnerů jsme přivítali jaro a užili si další akci, kterou jsme pro Vás připravili.

Nedělní odpoledne patřilo v Záběhlicích dětem a vyznavačům tradičních zabijačkových hodů. Od jedné hodiny se v okolí Hamerského rybníku a na terase střídala jedna soutěž za druhou. Užít si krásné jarní počasí, pobavit se a vyhrát nějakou tu sladkost, si nenechalo ujít přes 150 dětí! Ty se na vybraných stanovištích snažily plnit úkoly a s orazítkovaným listem si pak dojít pro odměnu. O zábavu a program se staral šáša Pája, který opět vymýšlel vylomeniny.

Maškarní karneval Maškarní karneval

Když pořádáme akci, myslíme na každého! Pro vyznavače dobrého jídla si naši kuchaři připravili pravé zabijačkové hody. Uplynulý víkend obohatilo menu restaurace několik vybraných jídel jako guláš, jitrnice, ovar, polévka a další. Na přelomu měsíce tak bylo na co koukat a pořádně polechtat chuťové pohárky. Už nyní plánujeme na HAMRu další akci, která bude rozhodně stát za to! Děkujeme všem dětem i dospělým za účast a poděkování patří také našim partnerům, kteří naši akci podpořili.

Maškarní karneval Maškarní karneval

Maškarní karneval 

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.